• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

Yükleniyor Etkinlikler

← Etkinlikler sayfasına geri dön

İznik

+ Google Haritalar
İznik
İznik, Turkey

Nisan 2019

İZNİK ULTRA

Nisan 19 - Nisan 21
İznik, İznik
İznik, Turkey
+ Google Haritalar

Derbent Patika Koşusu 20K: Derbent Patika Koşusu, İznik Ultra parkurunun son kontrol noktası olan Derbent'ten İznik'in içine giden, patika ağırlıklı bir koşudur. Göllüce Patika Koşusu 35K: Göllüce Patika Koşusu, patika koşu mesafelerini uzatmak isteyenler için başlangıç-gelişme seviyesinde bir parkur sunmaktadır. Narlıca Dağ Maratonu 55K: Narlıca'dan İznik'e tepelerdeki patikaları kullanan bu yarış parkuru yaklaşık 50km mesafede 1700 metre tırmanış ve iniş içerir. İznik Ultra parkurunun son 55km'sini kullanır. Rota genellikle düzgün toprak yollar ve dar patikalar kullanır. Zaman zaman teknik ve zorludur. Harika doğal…

Daha fazlasını bul »

İZNİK TARİHİ KENT KOŞUSU

Nisan 21 @ 10:30 - 12:00 UTC+3
İznik, İznik
İznik, Turkey
+ Google Haritalar

Bireysel koşu yarışıdır. Taşınması gereken zorunlu malzeme yoktur. Parkur 2018 yılında İznik Ultra Maraton yarışma köyünün de kurulacağı dört yol mevkinden başlayacak, aynı yerde bitecektir. Parkur işaretler vasıtası ile takip edilecektir. Parkur uzunluğu yaklaşık 5km, toplam yükseklik kazanımı 1 metre, toplam iniş 1 metre. Parkur Zaman Sınırı – 90 dakikadır. Ara kontrol noktalarının zaman sınırı olmayacaktır.  

Daha fazlasını bul »
+ Etkinlikleri dışa aktar

Önemli not: Bu sayfada yayınlanan etkinlik bilgileri güncel olmayabilir. Güncel yarış tarihi, yer ve zaman değişiklikleri ve detaylı bilgiler için etkinliği düzenleyen kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

YarışBul.com’da  bilgileri henüz yer almayan bir etkinlik mi biliyorsunuz? Çevrenizdeki yarışları bize bildirin, ekleyelim!

Etkinlik organizatörü iseniz, sitemize üye olup yarışınızın detaylarını güncelleyebilir, resim ve iletişim bilgileri ekleyebilir ve yeni etkinlikleri ekleyebilirsiniz.

INSTAGRAM’DA TAKIP ET

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi