• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

YARIŞBUL ÖZEL | Türkiye Atletizm Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Yardımcısı Mustafa Örmeci, Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Atletizm Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Yardımcısı Mustafa Örmeci, Akdeniz Üniversitesi Radyosu’nda yayınlanan Onur Şentürk’ün hazırlayıp sunduğu Koşar Adım programının bu haftaki canlı bağlantı konuğu oldu. Örmeci, Antalya’da düzenlenen Atatürk Koşusu’nu dinleyenlere anlattı.

Yarışa katılımın az olduğunu belirten Örmeci, ‘’Yıldızlar ve gençler olmak üzere iki kategoriden oluşan tamamen öğrencilerin katılımıyla yaptığımız yarışta, hava şartlarının kötü olmasından dolayı diğer yarışlara oranla istediği potansiyeli yakalayamadık.’’ dedi.

‘’YENİ BİR OLUŞUM İÇERİSİNDEYİZ’’

Türkiye Atletizm Federasyonu Antalya İl Temsilciği olarak yeni bir oluşum içerisinde olduklarını belirten Mustafa Örmeci, ‘’Yeni bir web sitesi açtık. www.antalyaatletizm.com üzerinden yarışlara, yarışların sonuçlarına, güncel haberlere ve daha fazla istatistik sonuçlarına ulaşılabilecek bir platform oluşturmaya başladık.’’ dedi.

15 OCAK’TA İLLER ARASI YARIŞ

2019 takviminden de bahseden Örmeci, ‘’15 Ocak’ta iller arası okul yarışı düzenleyeceğiz. Katılımın 700-800 kişi olmasını bekliyoruz. Bu yarışta seyircinin de olması için uğraşıyoruz. Yarışçıların seyirciler tarafından desteklenmesi iyi oluyor. Yarış için yer arayışımız devam ediyor.’’ dedi.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Onur Senturk

1979 yılında İstanbul'da doğdum. Ömrümün büyük bölümünü bu büyük ve güzel şehirde geçirmeme rağmen bir süre sonra şehir bana yetmemeye başladı ve üniversite eğitimi için Tekirdağ'a taşındım. Daha sonra sırasıyla Antalya ve Kiev'de ikamet ettim. Hayatım boyunca birbiriden oldukça farklı kimliklerim oldu; müzisyen, turizm rehberi, Türk Dili öğretmeni, fuar organizatörü vb. bugünlerde başka bir kimlikle Antalya'da eğitim danışmanı, triatlon antrenörü ve yarış organizatörü olarak bulunuyorum.

Yorum Yaz

*

INSTAGRAM’DA TAKIP ET

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi