• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

Yükleniyor Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlikler Search and Views Navigation

Etkinlik Views Navigation

Notice: Utilizing the form controls will dynamically update the content

Temmuz 2019

31. SAMSUNG BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI

Temmuz 21
Kanlıca, Kanlıca - Kuruçeşme
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Tam 30 yıldır Dünya’dan ve Türkiye’den binlerce sporcu dostluk için, yarışmak için, mücadele etmek ve sınırlarını keşfetmek için İstanbul’da bir araya geliyor. Asya’dan Avrupa’ya kulaç atmanın, kürek çekmenin hazzı, İstanbul Boğazının muhteşem güzellikleri ve taraftarların coşkusu ile birleşerek bu benzersiz etkinliği oluşturuyor. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) himayelerinde, büyük bir toplumsal ve kurumsal destek ile gerçekleşiyor. 1989 yılında 4 kadın ve 64 erkek sporcunun katılımı ile başlayan serüven, her yıl katlanarak büyüyen bir ilgi ile Türk…

Daha fazlasını bul »

BMX YARIŞI

Temmuz 21
Sakarya Sakarya, Türkiye + Google Haritalar

BMX Race Faaliyetin Türü: BMX Sınıfı: C1    

Daha fazlasını bul »

GARMIN RUNFIRE SALT LAKE ULTRA TRAIL

Temmuz 26 - Temmuz 28

Türkiye’nin ilk ve tek 100 mil yarışına hazır mısınız? 26 - 28 Temmuz 2018 tarihlerinde, eşsiz bir macera sizi bekliyor! Garmin Runfire Salt Lake, Tuz Gölü’nün sonsuz beyazlığında, 5 farklı kategorisiyle her seviyede sporcu için unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Kurumuş Tuz Gölü üzerinde 10K Tuz Gölü Koşusu, 21K Yarı Maraton, 42K Maraton, 80K Ultra Trail ve 100 Mil kategorileriyle unutamayacağınız bu maceraya hazır mısınız? Tuz Gölü Hakkında Deniz seviyesinden yaklaşık olarak 905 metre yüksekte bulunan Tuz Gölü, Türkiye’nin 2.…

Daha fazlasını bul »
+ Etkinlikleri dışa aktar

Önemli not: Bu sayfada yayınlanan etkinlik bilgileri güncel olmayabilir. Güncel yarış tarihi, yer ve zaman değişiklikleri ve detaylı bilgiler için etkinliği düzenleyen kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

YarışBul.com’da  bilgileri henüz yer almayan bir etkinlik mi biliyorsunuz? Çevrenizdeki yarışları bize bildirin, ekleyelim!

Etkinlik organizatörü iseniz, sitemize üye olup yarışınızın detaylarını güncelleyebilir, resim ve iletişim bilgileri ekleyebilir ve yeni etkinlikleri ekleyebilirsiniz.

INSTAGRAM’DA TAKIP ET

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi