• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Under Armour Longest Night / Run or Ride

Aralık 22, 2018 @ 20:30 - Aralık 23, 2018 @ 06:00 UTC+3

Bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek olan Under Armour Longest Night / Run or Ride, Uzunetap tarafından, Çekmeköy Belediyesi işbirliği ile 22 Aralık 2018 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanlarında start alıyor. Koşu ya da bisiklet olmak üzere iki farklı dalda yarış eşzamanlı olarak gerçekleşecektir.

Yarış 22 Aralık 2018, Cumartesi akşamı start alacaktır. Yarış başlangıç noktası Taşdelen Mesire Yeri’dir. Koşu 8,3K, koşu 21,5K, ultra maraton 43,1K, bisiklet 29,4K ve bisiklet 43,1K olmak üzere 5 ayrı kategori bulunmaktadır.

Anadolu Yakası’nda Çekmeköy ilçesinde yer alan, çam, meşe, kayın ve göknar ağaçlarıyla kaplı olan Taşdelen ormanı, adını orman içindeki çeşmelerden gürül gürül akan ünlü Taşdelen Suyu’ndan alır. Parkur sık orman içinde yer yer patikalar ile dik iniş çıkışların bulunduğu rotalardan oluşmaktadır. Özellikle mevsim şartları da göz önüne alındığında kaygan ve çamurlu zemin koşullarına hazırlıklı olunmalıdır.

Bisiklet 30K parkuru yalnızca dağ bisikleti (MTB) için uygundur (Cyclocross bisikletler önerilmez). Parkur içerisinde çok sayıda teknik inişler, çamur geçişleri ve tırmanışlar mevcuttur. Rotanın bazı noktalarında bisikletin elde taşınması gerekebilir.

 

 

 

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 22, 2018 @ 20:30
Bitiş:
Aralık 23, 2018 @ 06:00
Etkinlik Kategori:
, , ,
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Website:
https://uzunetap.com/TR/?p=Longest-Night-Run-or-Ride

Mekan

Taşdelen Mesire alanı
Çekmeköy
İstanbul, Turkey
+ Google Haritalar

Yorum Yaz

*

Önemli not: Bu sayfada yayınlanan etkinlik bilgileri güncel olmayabilir. Güncel yarış tarihi, yer ve zaman değişiklikleri ve detaylı bilgiler için etkinliği düzenleyen kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

YarışBul.com’da  bilgileri henüz yer almayan bir etkinlik mi biliyorsunuz? Çevrenizdeki yarışları bize bildirin, ekleyelim!

Etkinlik organizatörü iseniz, sitemize üye olup yarışınızın detaylarını güncelleyebilir, resim ve iletişim bilgileri ekleyebilir ve yeni etkinlikleri ekleyebilirsiniz.

INSTAGRAM’DA TAKIP ET

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi