• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Karia Ultra Koş ya da Pedalla 24/50/85K

Ocak 26

Karia Ultra yarışı 2. defa düzenleniyor. Karia’nın mükemmel coğrafyasında hem spor hem de tatil amacı ile bu etkinliği oluşturduk. İstedik ki parkurumuzun büyük kısmı doğası bozulmayan yollardan geçsin. Göcek’ten başlayan yarışımız Dalaman ilçemizden geçerek Ortaca ilçemizin mahallesi turizm kentimiz Dalyanda son bulacaktır. Parkurlarımıza da bilinmeyen tarihi yerlerimizin adını verdik.

Parkurlar: 24 K (Lissai), 50 K (Kalynda), 85 K (Dalyan)

Katılımcılarımız Sabah saat 8’de minübüsler ile Dalyan’dan Göcek’e taşınacaktır. Tercih edilen parkur tamamlandıktan sonra o parkurun katılımcıları tekrar geri Dalyan’a dönüş yapacaktır. Göcek’te kalıp yarışa orada da katılabilirsiniz. Kayıt, numara teslimi ve teknik toplantı Dalyan’da yapılacaktır.

Bisiklet ile katılacak arkadaşlarımız sabah saat 6’de Dalyan’dan Göcek’e bisikletleri ile gidecekler. Yarış saat 8 ‘da başlayacak. Parkur bazı noktalarda değişiklik gösterecektir. ( Kayacık sahili ve kumsal parkurdan bisiklet elde devam edilecek)

MTB Bisikletine uygundur. Parkurda orman yolu, patika, kumsal, asfalt, toprak yol mevcuttur.

Karia Ultra rotası: http://bit.ly/2wtjiYe

Karia Ultra Kayıt Formu: http://bit.ly/2I6a1KU

Mekan

Göcek
Göcek
Muğla, Türkiye
+ Google Haritalar

Yorum Yaz

*

Önemli not: Bu sayfada yayınlanan etkinlik bilgileri güncel olmayabilir. Güncel yarış tarihi, yer ve zaman değişiklikleri ve detaylı bilgiler için etkinliği düzenleyen kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

YarışBul.com’da  bilgileri henüz yer almayan bir etkinlik mi biliyorsunuz? Çevrenizdeki yarışları bize bildirin, ekleyelim!

Etkinlik organizatörü iseniz, sitemize üye olup yarışınızın detaylarını güncelleyebilir, resim ve iletişim bilgileri ekleyebilir ve yeni etkinlikleri ekleyebilirsiniz.

INSTAGRAM’DA TAKIP ET

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi