• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İZNİK ULTRA

Nisan 19 - Nisan 21

Derbent Patika Koşusu 20K: Derbent Patika Koşusu, İznik Ultra parkurunun son kontrol noktası olan Derbent’ten İznik’in içine giden, patika ağırlıklı bir koşudur.

Göllüce Patika Koşusu 35K: Göllüce Patika Koşusu, patika koşu mesafelerini uzatmak isteyenler için başlangıç-gelişme seviyesinde bir parkur sunmaktadır.

Narlıca Dağ Maratonu 55K: Narlıca’dan İznik’e tepelerdeki patikaları kullanan bu yarış parkuru yaklaşık 50km mesafede 1700 metre tırmanış ve iniş içerir. İznik Ultra parkurunun son 55km’sini kullanır. Rota genellikle düzgün toprak yollar ve dar patikalar kullanır. Zaman zaman teknik ve zorludur. Harika doğal güzellikler, yerel kültür ve tarihi miras manzaraları içinde koşulur.

Orhangazi Ultra Maratonu 90K: Orhangazi Ultra Marathon bireysel bir patika yarışıdır. İznik Gölü’nün güney yarısını döner. Çoğunlukla hızlı koşulabilir, zaman zaman teknik patikalar barındırır. Örnekköy’den başlar, İznik’te sona erer. Rota doğal güzellikler, yerel kültür ve tarihi mirastan manzaralar sunar.

İznik Ultra Maratonu 160K: İznik Ultra bireysel patika yarışıdır. İznik merkezde başlar ve biter. Türkiye’nin 5. büyük gölü olan İznik Gölü’nü saat yönünün tersine döner. Çoğunlukla hızlı koşulabilir, zaman zaman teknik patikalar barındırır. Rota doğal güzellikler, yerel kültür ve tarihi mirastan manzaralar sunar.

İznik Ultra Maratonu 160K: Bayrak Yarışı: İznik Ultra 160K parkurunda 2 kişilik veya 4 kişilik takımlardan oluşan bayrak yarışıdır.

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 19
Bitiş:
Nisan 21
Etkinlik Kategori:
, ,
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , , , , , , , , , ,
Website:
http://www.iznikultra.com/

Organizatör

MCR Racesetter
Telefon:
+90 212 281 79 75
E-posta:
yaris@maceraakademisi.com
Website:
www.mcr-racesetter.com

Mekan

İznik
İznik
İznik, Turkey
+ Google Haritalar

Yorum Yaz

*

Önemli not: Bu sayfada yayınlanan etkinlik bilgileri güncel olmayabilir. Güncel yarış tarihi, yer ve zaman değişiklikleri ve detaylı bilgiler için etkinliği düzenleyen kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

YarışBul.com’da  bilgileri henüz yer almayan bir etkinlik mi biliyorsunuz? Çevrenizdeki yarışları bize bildirin, ekleyelim!

Etkinlik organizatörü iseniz, sitemize üye olup yarışınızın detaylarını güncelleyebilir, resim ve iletişim bilgileri ekleyebilir ve yeni etkinlikleri ekleyebilirsiniz.

INSTAGRAM’DA TAKIP ET

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi