• Bana Yarış Bul

    Bana Yarış Bul

    Nasıl bir yarış arıyorsun?

    Örn.: koşu, çocuk, macera yarışı, şehir ismi, yarış ismi…

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

GEYİK KOŞULARI

Mart 8

Geyik Koşuları, her seviyeden koşu ve doğa severlere yıl boyunca antrenman ve deneyim, yılda bir kaç kere yarışma imkanı sunan bir patika parkurudur.

28K Geyik Koşusu (Deers on Trail Run 28K): 14K parkurunda 2 tur atılarak koşulacaktır. İniş çıkışlı ve oldukça teknik zeminleri olan bu parkur; Geniş bir yolda başlayıp patikalar ve orman yollarından ormanı yer yer tek kişilik geçişlerle dolaşan inişli çıkışlı bir hattır. Ormanın vadi ve tepeleri arasında tekrar tekrar koşmak isteyeceğiniz, nefes zorlayan tırmanışlardan sonra nabız düzelten, kimi zaman kaygan ama her zaman sağlam basmayı gerektiren, sürpriz manzaralı, ıslak havalarda çamurlu bir yoldur.

Kolay lokma değil: Asfaltta yarı maraton koşmak kadar yorabilir; Güç ve zaman stratejinizi buna göre yapmanızda fayda var. 14k boyunca toplam 350mt tırmanacak ve ineceksiniz.

14K Geyik Koşusu (Deers on Trail Run 14K): 10 senedir ormanda koşan ve organizasyon yapan bir göz ile Belgrad Ormanı’nın kuzey doğu bölgesindeki en keyifli yarış parkurlarından birini paylaşmak istedik: Geniş bir yolda başlayıp patikalar ve orman yollarından ormanı yer yer tek kişilik geçişlerle dolaşan inişli çıkışlı bir hattır. Ormanın vadi ve tepeleri arasında tekrar tekrar koşmak isteyeceğiniz, nefes zorlayan tırmanışlardan sonra nabız düzelten, kimi zaman kaygan ama her zaman sağlam basmayı gerektiren, sürpriz manzaralı, ıslak havalarda çamurlu bir yoldur.

4K Geyik Koşusu (Deers on Trail Run 4K): Göl çevresinde 6,5K koşmaya denk, iniş ve çıkışı mülayim bir parkur. Kısa ama kaygan zemin, çamur, yeşilin tonları ve yüksek nabız sizi bekliyor.

Bambi Koşuları: yaş kategorileri ve mesafeleri 4-6 Yaş, 200mt; 7-9 Yaş, 300mt; 10-12 Yaş, 500mt.

Detaylar

Tarih:
Mart 8
Etkinlik Kategori:
, ,
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , , , , , , ,
Website:
http://www.geyikkosulari.com/

Organizatör

MCR Racesetter
Telefon:
+90 212 281 79 75
E-posta:
yaris@maceraakademisi.com
Website:
www.mcr-racesetter.com

Mekan

Belgrad Ormanı
Sarıyer
İstanbul, Turkey
+ Google Haritalar

Yorum Yaz

Önemli not: Bu sayfada yayınlanan etkinlik bilgileri güncel olmayabilir. Güncel yarış tarihi, yer ve zaman değişiklikleri ve detaylı bilgiler için etkinliği düzenleyen kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

YarışBul.com’da  bilgileri henüz yer almayan bir etkinlik mi biliyorsunuz? Çevrenizdeki yarışları bize bildirin, ekleyelim!

Etkinlik organizatörü iseniz, sitemize üye olup yarışınızın detaylarını güncelleyebilir, resim ve iletişim bilgileri ekleyebilir ve yeni etkinlikleri ekleyebilirsiniz.

FACEBOOK’TA TAKIP ET

Düzenlenen yarışların tarihlerini ve harika spor makalelerini haftalık olarak e-postayla gönderilmesini ister misin?
* = doldurulması zorunludur
www.yarisbul.com © Kendine Uygun Bir Yarış Bul
Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi

Yarış Bul
Bülten

Haftalık bültenimize abone olarak spordaki gelişmelerden anında haberdar olun!

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir sorun oluştu. Bilgilerinizi kontrol ediniz.